Maj 31 2011

Dlaczego ktoś zostaje prezydentem… (a ktoś inny nie może znaleźć miejsca w noclegowni?)

Autor: o godz. 23:34 kategoria: Samodoskonalenie

Czy zadajesz sobie czasem pytania podobne do tego w tytule? Lub takie jak to: co jest prawdziwą przyczyną tego, że jeden człowiek boi się stanąć w oknie pierwszego piętra, a drugi bez żadnego zabezpieczenia wspina się na kilkusetmetrowe skalne ściany? Znasz to? Nasze życie obraca się wokół kilku praw, które nim rządzą. Opisał je mądrze wiele lat temu Arkadiusz Bednarski w książce „Wywieranie wpływu na siebie”, którą postanowiliśmy właśnie teraz wydać w wydawnictwie Złote Myśli w udoskonalonej i rozszerzonej wersji.
Być może zadziwił Cię ten tytuł – chętniej bowiem wywieramy wpływ na INNYCH, pragnąc ich w jakiś sposób zmienić, ale nie rozumiemy, że trzeba zacząć od siebie. A jeśli zdajemy sobie z tego sprawę, to nie wiemy, jak to robić, bo niestety nigdy nikt nas tego nie uczył.

Oceń, czy i Tobie przyda się wiedza o tym, jak bardziej kontrolować swoje życie, poskromić lenistwo oraz nie poddawać się, pomimo tego, że niektóre dni niosą ogromne wyzwania. Są ludzie, którym udaje się pokonywać przeciwności losu i dążyć do realizacji marzeń. Oni po prostu już odkryli, jak wywierać na siebie odpowiedni wpływ. Chciałbyś być na ich miejscu?Jeśli chcesz zostać właśnie takim człowiekiem, możesz zacząć od tego, że przeczytasz, jak to zrobić. Spójrz, jakie wskazówki zawiera nasza premiera “Wywieranie wpływu na siebie“.
Pozdrawiam serdecznie
Artur Olędzki {Gapiart}
śpiesz się, tylko do środy (01.06.11)
w PREZENCIE 100-stronicowy ebook
“Jak skutecznie zwiększać jakość swojego życia”Ksiazki ksiazki_468x60 468 x 60

Na razie brak odpowiedzi

RSS komentarzy

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.