Lis 10 2012

Wierzysz w anioły? Albo w numerologię? Nie? I dobrze bo ja też nie……

Autor: o godz. 01:41 kategoria: Szczęscie

Wierzysz w anioły? Albo w numerologię? Nie? I dobrze bo ja też nie…

Dokładniej- nie wierzyłem. Dalej jestem sceptyczny. Jednak od jakiegoś czasu, już nie jestem tak pewny siebie w tej kwestii.

Odkąd pamiętam, cyfrom oraz całym liczbom, ludzie z najbliższego otoczenia zawsze nadawali jakieś znaczenie. 13 – pechowa , 7 – szczęśliwa, 21 – „oczko” 8 – chińska szczęśliwa liczba itd.

Mnie zawsze się podobała 5 i 7. Kiedy zacząłem się zastanawiać dlaczego, znalazłem proste wytłumaczenie. Obie cyfry mam w dacie urodzenia, siódemki nawet dwie. Piątka to w swoim czasie najlepsza ocena w szkole, więc zawsze była jakoś bliska sercu. Siódemka szczęśliwa, więc ją przygarnąłem. I tak to się to toczyło, umysł cierpliwie wyszukiwał te dwie cyfry, a ja wtedy zdawałem sobie sprawę, że je zauważam. Proste logiczne wytłumaczenie. Jak masz jakiś samochód, więc siłą rzeczy „swoją” markę zauważasz, w dodatku jak jeszcze ma ten sam kolor, to już to drugie auto jakby twoje było. Myślałem, że tak samo mój umysł reaguje na te dwie cyfry. Chce, to zauważa.

Każdy zobaczy to co chce, ja widzę skrzydła anioła.
Co ciekawe zdjęcie prawdopodobnie ma młodsze rodzeństwo. Dwie minuty później ten sam kawałek nieba zachwycił pewną osobę. Kiedyś spytam czy ta osoba ma jeszcze to zdjęcie- być może anioł wtedy będzie w całości?

Pierwsza rysa pojawiła się kiedy prawie codziennie zacząłem zauważać dwie godziny z minutami. Czyli 17:17 oraz 22:22. Wytłumaczenie? Znowu to samo – z pracy mniej więcej wychodzę około 17, a o 22 siedzę przy komputerze i coś tam grzebię, a że zaczyna mi się wtedy chcieć spać, dlatego wtedy patrzę na zegarek. Proste? Ok, ale dlaczego w weekend znowu to samo, dlaczego akurat w klubie jak spojrzałem na zegarek to była 22:22 – nie 21 nie 23 tylko to 22.

Wytłumaczenie?- w główce się już przewraca od tego myślenia.

Zamiast zdrowieć było jednak coraz gorzej. Interesuję się giełdą (forexem) trochę OSHO i szeroko rozumianą duchowością. Kiedyś, kiedyś trafiłem na blog pana Zbigniewa – http://astronomiafinansowa.blogspot.com, akurat potrafi połączyć te zagadnienia. Tam pojawiły się wpisy na temat aniołów oraz liczb anielskich. Przeczytałem i pomyślałem, że panu Zbigniewowi też się udzieliło. Jednak z ciekawości sprawdziłem, jakież to są moje liczby już zgodne z numerologią. Byłem PEWNY że nie będzie tam tych dwóch cyfr. Wyszukałem odpowiedni kalkulator, potem drugi, ale one tam dalej się pojawiały. Czy trzeba zgadywać jakie? Dla formalności: – ‘Twoja liczba przeznaczenia to 5’ i ‘Twoja liczba ekspresji to 7. Nie pojawiła się jedna z dwóch, one są tam razem. Kolejny przypadek? Pewnie tak, z liczbami da się wszystko zrobić.No dobra. Liczby liczbami, a żyć trzeba. Wracam wczoraj z pracy autobusem, dręczy mnie jedna upierdliwa myśl- 'zrobić tak czy tak'? W tym momencie przypominały mi się artykuł z bloga pana Zbigniewa. Dobrze, więc kochane anioły jak jesteście takie mądre to dajcie znak. I bezmyślnie patrzę na tył autobusu, a tam numer boczny….77. Ha ha – ależ znak! Spojrzałem jeszcze raz i jeszcze raz. Cały numer boczny autobusu to A077. Moje inicjały to AO data urodzenia 77 – tak to jest odpowiedź aniołów na zadanie pytanie. Czy to był jeszcze przypadek?

Teraz już z przekory, że da się wszystko udowodnić z liczbami. Wróciłem na bloga pana Zbigniewa. Jest tam napisane: „także 55 – to liczba najważniejsza, liczona z nazwiska i jednego imienia – tego, którego używam” o proszę znalazłem, że nawet coś nas łączy. Następnie -Jego data urodzenia 47 moja 77 hmm. Dalej pisze „a liczby zacząłem zwracać uwagę jeszcze w młodości, gdy bardzo często pojawiała się w moim życiu cyfra 7, 77,777 i cztery siódemki.” Hmm.
Czy to jeszcze przekora, jeszcze przypadek? Przypadek, że czytam regularnie ten jeden blog?
Pewnie tak 🙂 Przecież musi być jakieś „racjonalne” wytłumaczenie.

Podobno tęcza to również bardzo potężny znak. Wiem tyle, że pamiętam cały tamten dzień kiedy robiłem to zdjęcie. Cały był po prostu niesamowity. Przypadek?

Polecam artykuł: anielskie-znaki-liczby
Pamiętaj ( bo to może być prawdziwe) że „ Niebiańskie znaki, to wspaniały drogowskaz. Drogowskaz ten ma cudowną moc. Aniołom chodzi o to, że powinniśmy mieć w sobie wysoką wibrację energii i być otwarci na podobne, wysokie wibracje, pełne zadowolenia i miłości.
Gdy skupiasz się na negatywnych sprawach, rozpamiętujesz coś, przyciągasz to do siebie. Zamiast uporać się z problemem, przyciągasz dodatkowe trudności. A Anioły wnoszą w nasze życie jasność i w ten sposób, poprawiają nastrój. A poprawiony nastrój, to jaśniejsze myśli. Bo z myśli wszystko się bierze…..I pamiętaj, że myślenie jest formą modlitwy.
Zgodnie z prawem wolnej woli, anioły udzielają pomocy i wskazówek tylko wtedy, gdy się je o to poprosi.

Czemu o tym piszę? W końcu to jest blog szczęśliwego człowieka i pamiętaj że kawałek szczęścia zewsząd można urwać, potrzeba tylko trochę uważniej rozejrzeć się dookoła siebie. Szczęście jest wszędzie.

Artur OlędzkiTen artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe::

  • godzina 22 22 numerologia

Na razie brak odpowiedzi

Adres Trackback | RSS komentarzy

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.